Komplexní diagnostika pohybového aparátu

Diagnostika pohybového aparátu je klíčem pro efektivní trénink a odhalení příčin pohybových problémů a bolestí. Umožňuje nám vytvoření personalizovaného tréninkového plánu a rehabilitační strategie přesně pro vás na míru. Diagnostika je u nás prvním krokem ke startu jakékoliv spolupráce.

Jak to probíhá?

Diagnostika trvá přibližně 120 minut. Při vyplňování anamnézy jsou pro nás klíčové veškeré informace týkající se vašeho zdravotního stavu a životního stylu. Pokud máte k dispozici zdravotní dokumentaci, přineste ji prosím s sebou. Každá informace o vás je pro nás důležitá a rádi ji vyslechneme. Samotné vyšetření se provádí ve spodním prádle.

*Den před diagnostikou nekonzumovat alkohol ani žádné omamné látky, které by mohly zkreslit výsledky diagnostiky.

Obsah diagnostiky:

  • vstupní rozhovor (anamnéza)
  • statické vyšetření, aspekce
  • perturbační testy
  • zjištění aktivního a pasivního svalového rozsahu
  • podle potřeby provokační testy na možnou bolest a testy hypermobility
  • screening základních pohybových vzorů
  • testy svalové síly
  • neurologické testování a terapie pomocí metody Neurokinetic therapy (NKT)

Ihned po diagnostice vám poskytneme zpětnou vazbu ohledně celkových výsledků a souvislostí. Dostanete doporučení a tipy na zlepšení a 1-2 cviky, abyste hned mohli začít pracovat sami na sobě.

Další postup a nastavení tréninkového plánu je individuální a v souladu s vašimi časovými možnostmi, obtížemi a cíli. Naše práce klade vždy důraz na dosažení požadovaných výsledků.

Cena diagnostiky je 2950 Kč. 

Objednat diagnostiku

Tým profesionálních trenérů

Klademe velký důraz na celoživotní vzdělávání našeho týmu. Postaráme se o to, abyste dosáhli svých vysněných výsledků a užívali si pohyb naplno bez omezení.

Reference

Ohľadom kolena som aj zabudol,, že ma kedysi bolelo. S chrbtom a ramenom podobne. Chronická bolesť vlastne už prestala byť téma a nahradil ju rozvoj mobility a sily.
Ohromne sa mi zlepšila sila v nohách aj v rukách. Kozáček som mal mizerný, teraz ho dávam už takmer na zem. Mŕtvolu som začínal s 10kg, teraz som na 135kg. Most mám vyšší, ramená aj chrbát výrazne otvorenejšie. Dokonca mi Michal výrazne pomohol so stojkou, so sissy-squatom, naučil ma výmyk, high-bridge rotáciu, vysokú ješterku. Zda sa mi tiež, že sa mi snáď aj zmenila postava, keď mi niektoré nohavice začali byť úzke.Michal kladie fakt veľký dôraz na kvalitu a na work-smart. Veci, s ktorými som zápasil roky sa vďaka rôznym tipom posunuli fakt rýchlo. A naviac sú tréningy s ním veľká sranda. Vždy sa na ne ohromne teším a som vždy zvedavý, o akých novinkách zo sveta pohybu sa budeme rozpravávať, pokiaľ oddychujem medzi sériami.

Uzpůsobí plán přímo vám, nastaví cvičení tak, aby vás bavilo a navíc se společně během tréninku dobře zasmějete. Když si náhodou neví rady, hledá a vzdělává se, aby vám pomohl danou oblast posílit nebo "spravit". Úzce spolupracuje s fyzioterapeutem a trénink probíhá v dobře vybavené místosti, tudíž máte komfortní zázemí i servis.

A hlavně Michal se nesoustředí jen na trénink, ale i na stravu, spánek, psychickou pohodu a díky takhle komplexnímu přístupu jste opravdu v těch nejlepších rukou.
Takže pokud hledáte někoho super, kdo vám pomůže a naučí vás cvičit, napište Michalovi.  

 

Magdalena S.

Do Synergy teď chodím skoro rok, trenér Adam mě vedl celé těhotenství a po krátké pauze už teď chodím cvičit znovu. Oceňuji, že je každá hodina naplánovaná na míru, po každé lekci jsem se bez výjimky vždycky cítila líp. Je vidět, že se všichni trenéři neustále vzdělávají a každému klientovi se věnují opravdu individuálně. Lze k nim mít absolutní důvěru a v tělocvičně navíc vždycky panuje dobrá nálada 🙂

Více referenci