Individuální trénink

Snažíme se nabídnout služby v nejvyšší kvalitě a hodnotíme sami sebe podle spokojenosti a výsledků našich klientů. Proto nenabízíme jednorázové tréninky.
Máme vytvořenou komplexní službu, která je postavená na dlouhodobé spolupráci se zaručenými výsledky.

Jak funguje spolupráce

1. Diagnostika pohybového aparátu

S klienty necvičíme náhodně vybrané cviky, ale máme přesně nastavené plány podle jejich potřeb a cílů. I z toho důvodu naše spolupráce začíná diagnostikou pohybového aparátu, která pomáhá odhalit příčiny možných bolestí a nastavit následný tréninkový plán.

Z čeho se diagnostika skládá? Z osobní anamnézy, testů svalového rozsahu, síly a pohybových stereotypů. Všechno dohromady nám pak pomáhá odhalit možné dysbalance a svalové nerovnováhy. Při komplexnějších případech spolupracujeme s fyzioterapeutem nebo ortopedem, s kterým do podrobna diskutujeme aktuální stav a nastavujeme následnou spolupráci.

Samotná diagnostika trvá okolo 120 minut a má ji na starost náš hlavní trenér Mgr. Michal Šablatúra.

2. Vytvoření individuálního tréninkového plánu

Na základě výsledků z diagnostiky vytvoříme individuální tréninkový plán.

Na tréninku budete vždy s jedním trenérem, proto se nemusíte bát přeplněného fitness centra. Jsme schopni vám zaručit dostatek soukromí a prostoru pro cvičení.

Trénink trvá 60 minut. Většina klientů přichází o 5-10 min dříve, aby se zahřáli a rozcvičili. Trenér se s nimi následně dorozcvičí podle potřeby a celých 60 min se věnuje čistě jim. Na závěr se zařazují zklidňující techniky v podobě dechových cvičení, válcování nebo aerobních finišerů. Celkový čas tréninku se proto může natáhnout i na 70 min.

V rámci spolupráce máme k dispozici před tréninkem kvalitní kávu a po tréninku chutný protein.

3. Frekvence tréninku

Naší prioritou jsou vaše výsledky, a proto je frekvence nastavena na 2 a více tréninků týdně minimálně po dobu 1 měsíc. Podle počtu tréninků a délky dohodnuté spolupráce se pak odvíjí i stanovené ceny.

4. Něco navíc

U nás to není pouze o tréninku a konec. Naším cílem je neustále zlepšovat vaše výkony a posouvat hranice, proto každý klient dostane plán s doporučením na doma. Pro někoho to může být jeden cvik, pro někoho “pohybový snack” do práce, pro jiného zas hodinový domácí trénink. Všechno se odvíjí od problému, chuti makat na sobě a toho, jak rychle chcete vašeho cíle dosáhnout.

Tak co, líbíme se Vám? Neváhejte nám napsat o bližší info nebo vstupní diagnostiku. Těšíme se na Váš progres!

Objednat vstupní diagnostiku