Reference

Detailní úvodní diagnostika a následný trénink pod skvělými trenéry v perfektní atmosféře je pro mě vrcholem týdne už půl roku. Díky individuálnímu přístupu se daří zacvičit pretržený kolenní vaz a vrátit mě zpátky do sportovního života! Synergy můžu všem jenom doporučit a dávám 5/5.
Jakub H.
Doporučuji všemi 10.
Posilování a cvičení byly pro mne dlouhé roky zakázaná slova, a to i kvůli několika zdravotním problémům pro které jsem nemohl nebo nevěděl jak tělo trénovat. Trenérka Martina je nejenže vždy plná optimismu, ale vždy sestaví skvělý individuální trénink, vnímá aktuální rozpoložení svého klienta, cviky přizpůsobuje a ladí dle mých zdravotních dispozic a snaží se vždy najít řešení a způsob, jak naplánovaného cíle dosáhnout. Po každé lekci se cítím skvěle, začínám pozorovat výsledky, což těší mě a je radost vidět, že to těší i Martinu.
Vojtěch T.
Na Michala jsem se obrátila jako na poslední naději jak po kolečku lékařů a fyzioterapeutů rozhýbat bolestivé zatuhlé rameno. Podařilo se a já jenom lituji, že jsem Michala nekontaktovala dříve. Skvělý individuální a profesionální přístup. Pracuje nejenom s tělem, ale i osobností- pozná kdy je potřeba trošku vyhecovat, povzbudit a kdy naopak uklidnit a ubrat na tempu. Můj dřep ani klik nikdy nebudou dokonalé, ale díky Michalovi se mi vrátila chuť a síla to zkoušet a cvičení si zase užívat.
Jana B.
Za Michalom som prišiel s bolesťou kolena, chrbta a ramena a s cieľom zlepšiť mobilitu a silu. Už pri prvej schôdzke, kde mi robil celkovú diagnostiku, som videl, že sa bude jednať o kvalitu na inom stupni. Dnes je to zhruba desať mesiacov od tejto úvodnej schôdzky, čo spolu každý týžden 2x trénujeme.
Ohľadom kolena som aj zabudol, že ma kedysi bolelo. S chrbtom a ramenom podobne. Chronická bolesť vlastne už prestala byť téma a nahradil ju rozvoj mobility a sily.
Ohromne sa mi zlepšila sila v nohách aj v rukách. Kozáček som mal mizerný, teraz ho dávam už takmer na zem. Mŕtvolu som začínal s 10kg, teraz som na 135kg. Most mám vyšší, ramená aj chrbát výrazne otvorenejšie. Dokonca mi Michal výrazne pomohol so stojkou, so sissy-squatom, naučil ma výmyk, high-bridge rotáciu, vysokú ješterku. Zda sa mi tiež, že sa mi snáď aj zmenila postava, keď mi niektoré nohavice začali byť úzke.
Michal kladie fakt veľký dôraz na kvalitu a na work-smart. Veci, s ktorými som zápasil roky sa vďaka rôznym tipom posunuli fakt rýchlo. A naviac sú tréningy s ním veľká sranda. Vždy sa na ne ohromne teším a som vždy zvedavý, o akých novinkách zo sveta pohybu sa budeme rozpravávať, pokiaľ oddychujem medzi sériami.
Marcel K.
S Michalem jsem začala cvičit před víc jak rokem. Super pro mě bylo už jen pochopení toho, v čem spočívá můj problém s ramenem a co se musí udělat, aby se to zlepšilo. Rameno už je v pořádku a já navíc objevila radost z cvičení.
Čeho si na spolupráci s Michalem nejvíc cením? Najde si na vás čas, i když zrovna necvičíte. Uzpůsobí plán přímo vám, nastaví cvičení tak, aby vás bavilo a navíc se společně během tréninku dobře zasmějete. Když si náhodou neví rady, hledá a vzdělává se, aby vám pomohl danou oblast posílit nebo "spravit". Úzce spolupracuje s fyzioterapeutem a trénink probíhá v dobře vybavené místosti, tudíž máte komfortní zázemí i servis.
A hlavně Michal se nesoustředí jen na trénink, ale i na stravu, spánek, psychickou pohodu a díky takhle komplexnímu přístupu jste opravdu v těch nejlepších rukou.
Takže pokud hledáte někoho super, kdo vám pomůže a naučí vás cvičit, napište Michalovi.
Eliška M.
Do Synergy teď chodím skoro rok, trenér Adam mě vedl celé těhotenství a po krátké pauze už teď chodím cvičit znovu. Oceňuji, že je každá hodina naplánovaná na míru, po každé lekci jsem se bez výjimky vždycky cítila líp. Je vidět, že se všichni trenéři neustále vzdělávají a každému klientovi se věnují opravdu individuálně. Lze k nim mít absolutní důvěru a v tělocvičně navíc vždycky panuje dobrá nálada.
Magdalena S.
K Michalovi jsem začala chodit na úplném začátku těhotenství, jelikož jsem chtěla tělo ještě lépe připravit na nastávající zátěž. Jako jeden z mála se tohoto “jiného” stavu nebál a sestavil pro mě ideální cvičení s ohledem na konkrétní stav. Cvičili jsme spolu necelých sedm měsíců a já se doposud během celého těhotenství cítím výborně. Určitě jeho služby všem moc doporučuji a v budoucnu se na něho opět obrátím.
Johana B.
Michal mi velmi pomohl. Přišel jsem k němu s bolestí zad, která mě trápila dlouho dobu kvůli špatnému cvičení a po pár tréningách bolest odezněla.
Pomohl mi zvětšit rozsahy svalů a naučil mě, jak správně cvičit.
Michala opravdu doporučuji pro kohokoliv, kdo má nějaký problém, nebo se chce naučit, jak správně cvičit.
Je velmi ochotný a vstřícný. Nemá problém měnit časy tréningů.
Stále se vzdělává ve svém oboru a je schopný s čímkoli poradit.
Radan W.
Maximálně doporučuji ! Chodím přes rok a díky profesionálnímu vedení fyzioterapeuta Martina jsem mohla zrušit termín na endoprotézu kolena. Super atmosféra a skvělí fyzioterapeuti!
Eva R.

Tým profesionálních trenérů

Klademe velký důraz na celoživotní vzdělávání našeho týmu. Postaráme se o to, abyste dosáhli svých vysněných výsledků a užívali si pohyb naplno bez omezení.