O nás

Synergy training je soukromá posilovna se zaměřením na individuální tréninky nebo tréninky ve dvojici.

Jsme tým vysokoškolsky vzdělaných trenérů z Univerzity Karlovy, Fakulty tělesné výchovy a sportu. Avšak velký důraz klademe na celoživotní nikdy nekončící vzdělávání. Zdokonalujeme se v oblasti zdraví, pohybu, biohackingu a celkové životosprávy. Ročně absolvujeme množství českých i zahraničních kurzů, workshopů a seminářů, abychom vám mohli nabídnout jen to nejlepší.

Specializujeme se na řešení bolestí pohybového aparátu, silový trénink a cvičení s vlastní vahou.

Naší prioritou je poskytovat služby nejvyšší kvality. Proto spolupracujeme s fyzioterapeutem, masérem i ortopédem, díky čemuž je služba plně komplexní. Jakmile vstoupíte do našich dveří, zaměřujeme se výhradně na vás a vaše pokroky.

Každá hodina je pečlivě strukturována a cílená, abychom vám zajistili co nejrychlejší progres.

Naším cílem je vytěžit maximum z každé minuty a poskytnout vám podporu na cestě za vašimi výsledky!

Synergy training team

Naše filozofie:

V Synergy training se snažíme rozvinout váš potenciál. Nenabízíme pouze trénink s trenérem, ale zdroj informací, motivaci a podporu. Nemusíte se bát, pokud jste nikdy necvičili, nevíte, jak začít, nebo že by vás někdo soudil. My vám poskytneme pomocnou ruku a pomůžeme vám postupně dosáhnout stanovených cílů krok za krokem. Jsme tu abychom vám nabídli řešení, zkušenosti ke zdravějšímu, udržitelnému životnímu stylu a pocitu spokojnosti sám se sebou.

Proč právě POHYB - ZDRAVÍ - SÍLA ? 

POHYB je všude. Tlukot našeho srdce, pohyb buněk v těle nebo tok myšlenek v hlavě. Není to jen o cvičení. Proto u nás v tréninku najdete i hry a různé reakční či koordinační drily na zlepšení neuroplasticity mozku.

ZDRAVÍ je pro nás prvořadé. Nepřipravujeme nikoho na závody v kulturistice nebo bikiny fitness. Ke každému přistupujeme podle jeho aktuálního zdravotního stavu a především jeho požadavků.

SÍLA je to na čem s většinou klientů pracujeme. Silový trénink není pouze o nabírání svalové hmoty. Má mnoho výhod jako např. zlepšení metabolismu, zpevnění kostí, prevence civilizačních onemocnění, zlepšení postury, celkového zdraví a psychické pohody.

Co na to říkáte? Chcete se zbavit bolesti, žít efektivně a s kupou energie do života?

Objednat diagnostiku