Mgr. Martina Priečková

Ahoj, jmenuji se Martina a jsem absolventkou magisterského studia na Fakultě tělesné výchovy v Bratislavě. Vždycky jsem měla blízko k pohybu a sportu. V mládí jsem se intenzivně věnovala závodnímu tanci, který mi přinášel nejen radost, ale i pocit naplnění. Tato zkušenost mě naučila disciplíně, vytrvalosti a sebereflexi. Po několika letech aktivního působení v tanečním sportu jsem se rozhodla věnovat se jeho výuce a předávání svých znalostí.

Postupem času jsem však zjistila, že mě více oslovuje silový a kondiční trénink. Začala jsem si uvědomovat důležitost celkového pohybu a kondice v každodenním životě i ve sportu. Rozhodla jsem se změnit profesi a zaměřit se na oblast osobního a kondičního trenérství, které mi umožňuje pomáhat lidem dosahovat jejich cílů.

Celkově se ve své práci a angažovanosti věnuji podpoře aktivního a zdravého životního stylu prostřednictvím tréninkových programů šitých na míru a individuálního přístupu k rozvoji kondice a pohybových dovedností mých klientů. Neustále se snažím posouvat své znalosti dál prostřednictvím domácích i zahraničních školení.

Kurzy: 

2023 - Programming a periodizace silového tréninku, Jan Petružela a Martin Šetelík

2023 - Svalové kontrakce, Radek Rosa 

2022 - Bolesti zad, Martin Snášel